1. ТермоПлаза /
  2. Журнал Журнал

Статті про ТермоПлаза

Найчастіші питання про TermoPlaza

Яка саме нагрівальна деталь впроваджена в панель і чому ви пропонуєте гарантію протягом 36 місяців і термін експлуатації близько 25 років?
Електробатареї ТермоПлаза оснащені спеціальним німецьким резистивним нагрівачем, який ґрунтується на аморфних сплавах. Склад зберігається в повному секреті виробником, але з точністю можна сказати, що вони відповідають найвищим стандартам якості і зазначеним характеристикам. ТермоПлаза не виділяють небезпечних для організму продуктів і не завдасть шкоди здоров'ю користувача. Зазначений експлуатаційний термін протягом 25 років пов'язаний з проведеними розрахунковими дослідами і обчисленнями, а 36 місяців згідно із Законодавством України.
Чому варто купувати обігрівачі Термо Плаза з вбудованим електронним блоком керування?
Обігрівачі для кімнат використовуються з метою підтримки комфортного температурного режиму протягом доби, а також для значної економії електричної енергії. Пристрої з вмонтованим терморегулятором надають можливість регулювати температурний режим нагріву електропанелі ТермоПлаза і програмувати її роботу. Головним її перевагою є високий рівень безпеки, вона не боїться перекидання і стрибків напруги.
Як у вас вийшло досягти таких висот, адже закон збереження енергії не анулювали?
Звичайно, ми не прагнемо змінити закон про збереження електричної енергії, але наші технології надають можливість отримати найбільші показники продуктивності від використовуваних кіловат. ТермоПлаза з терморегулятором використовує інноваційний нагрівач з малою потужністю. Ці батареї здатні виробляти два види тепла: інфрачервоне і конвекційне, тому кімната швидко і рівномірно прогрівається. Панелі ТермоПлаза більш ефективні і надійні в процесі роботи.
Чи сертифіковані панелі і наскільки вони безпечні?
ТермоПлаза Україна має всі необхідні дозвільні документи:
- Сертифікат якості УкрСЕПРО від НВП "Міжнародні Стандарти та Системи";
- Висновок Державної санітарно-епідеміологічної служби Міністерства охорони здоров'я України про відповідність продукції встановленим медичним критеріям безпеки згідно з ДСТУ, ГОСТ, IEC, CISPR, ДСН.
Виходячи з цього, дана продукція може з безпекою використовуватися у всіх приміщеннях, навіть в загальноосвітніх.
Що варто брати до уваги вибираючи конвектори термоплаза для своєї кімнати?
Вибираючи ці пристрої варто брати до уваги технічні особливості приміщення, яке буде обігріватися:
- в тому випадку, якщо приміщення добре утеплене, з розрахунком 35 Вт на 1 м²;
- якщо відсутнє або є в недостатній кількості утеплення, розрахунок варто проводити з запасом потужності 20-30%, тобто 44-55 Вт на 1 м²;
- як додатковий опалювальний пристрій з розрахунком 25 Вт на 1 м².
Вибираючи обігрівачі ТермоПлаза зверніть увагу на форму кімнати. Можливо, вигідніше буде взяти кілька менш потужних пристрою для рівномірного розподілу тепла.
Протягом якого часу ви працюєте і що робити, коли панель вийде з ладу?
Батареї ТермоПлаза виготовляються з 2009 г. Перед тим, як надійти в продаж, панель перевіряється на наявність дефектів у відділі технічного контролю. Ви можете не сумніватися, що до вас прийде якісний товар. До приладу додається технічний паспорт, а також інструкція з експлуатації з гарантійним талоном. Якщо протягом цього часу з панеллю виникнуть несправності, ви можете провести безкоштовне сервісне обслуговування.
У чому полягає відмінність між керамічними обігрівачами і термоплаза?
У 2011 році ми займалися виготовленням керамічних панелей, адже це вважалося трендом. Але за технічними характеристиками, вони відрізняються малою ефективністю, адже використовувана кераміка - матеріал з високою щільністю, що поглинає в себе тепло, яке випромінюють інфрачервоні промені. Вони мали велику вагу, відрізнялися складністю в процесі транспортування, мали настінне кріплення, ніжки які продаються окремо. Termoplaza нового зразка має ряд переваг, невелика вага, високу теплопровідність, комплектацію ніжками і т.п.
Чи можна самостійно встановити і підключити обладнання?
Монтаж Termo plaza можна організувати без додаткової допомоги, самостійно. Панелі не потребують додаткового сервісному обслуговуванні, їм не потрібно купувати котли, труби, радіатори, займатися переплануванням, отримувати дозвільні документи. Їх не обов'язково встановлювати на стіну, ви можете поставити їх в будь-який зручний для вас місце. Для ввімкнення вам потрібна буде тільки розетка.
Як замовити електроконвектор Термоплаза? Способи доставки та оплати.
Замовити товар, можна безпосередньо на сайті, попередньо заповнивши форму замовлення або просто зателефонувавши за вказаним номером телефону. Оплатити замовлення можна кількома способами: на карту, рахунок-фактуру, післяплатою, готівкою в пункті самовивозу. Доставка проходить за допомогою «Нової пошти» протягом 1-2 днів.
Як проходить робота Термоплаза під час стрибка напруги?
Дане обладнання відрізняється надійністю в роботі, тому буде функціонувати при низькій напрузі. Потужність видається пропорційно силі напруги в електричній мережі. При подачі високої напруги пристрої не горять, так як всередині вмонтовані спеціальні запобіжники вимикаючі обігрівач до стабілізації напруги.