1. ТермоПлаза /
  2. Журнал Журнал

Статті про ТермоПлаза

Найчастіші питання про TermoPlaza

Який нагрівальний елемент використовується в панелях і завдяки чому ви даєте гарантію 36 місяців, а термін служби заявляєте 25 років?
В енергозберігаючих обігрівачах TermoPlaza використовується німецький високоомний резистивний нагрівальний елемент на основі аморфних сплавів. Склад нагрівача виробник зберігає в секреті, але при цьому ми даємо гарантію, що обігрівачі відповідають заявленим характеристикам, не виділяють продуктів горіння і абсолютно безпечні. Заявлений строк служби панелей до 25 років пов'язаний з проведеними спеціальними дослідами і розрахунковими обчисленнями терміну роботи нагрівального елементу. Гарантію 36 місяців ми даємо відповідно до закону України "Про захист прав споживачів".
Навіщо потрібні терморегулятори та які переваги вбудованого терморегулятора?
Кімнатні терморегулятори призначені для підтримки постійного комфортного температурного режиму в приміщенні протягом доби і забезпечення додаткової економії електроенергії. Моделі з вбудованими терморегуляторами дозволяють додатково регулювати температуру нагрівання лицьової панелі обігрівача TermoPlaza, програмувати роботу систему опалення по годинах і днях тижня. Також, основною перевагою вбудованого терморегулятора є підвищена безпека, наприклад при перекиданні панелі або стрибків напруги електромережі.
Як вам вдалося домогтися такого споживання при тому, що закон збереження енергії ніхто не відміняв?
Звичайно ж закон збереження енергії ми не можемо скасувати, але завдяки нашій технології ми можемо отримати максимальну ефективність від витрачених кіловат. По-перше, в наших обігрівачах використовується спеціальний малопотужний нагрівач, створений із застосуванням конверсійної технології. По-друге, обігрівач створює два види тепла: інфрачервоне тепло і конвекційне тепло, в сукупності два види обігріву забезпечують відносно швидке і рівномірне прогрівання приміщення. По-третє, обігрівач має велику площу тепловіддаваємої поверхні. Всі ці фактори впливають на те, що на практиці ми отримуємо те, що обігрівачі TermoРlaza ефективніше до трьох разів, ніж конвекторні та масляні обігрівачі, або електрокотли.
Чи сертифіковані ваші панелі і наскільки вони безпечні?
Вся продукція сертифікована і має:
- Сертифікат якості УкрСЕПРО від НВП "Міжнародні Стандарти та Системи";
- Висновок Державної санітарно-епідеміологічної служби Міністерства охорони здоров'я України про відповідність продукції встановленим медичним критеріям безпеки згідно з ДСТУ, ГОСТ, IEC, CISPR, ДСН.
Відповідно, обігрівачі TermoPlaza можуть абсолютно безпечно використовуватися для всіх видів приміщень, в тому числи і в загальноосвітніх установах.
Що потрібно враховувати і на що звертати увагу при підборі моделей ТермоПлаза для свого приміщення?
При підборі панелей TermoPlaza насамперед потрібно враховувати тепло-технічні характеристики обігріваємого приміщення:
- за умови, що будівля добре утеплена - розрахунок проводитися 35 Вт на 1 м²;
- за умови відсутності або недостатнього утеплення - розрахунок проводитися з 20-30% запасом потужності, тобто 44-50 Вт на м²;
- в якості додаткового опалення - 25 Вт на 1 м².
Також, потрібно звернути увагу на форму приміщення. Можливо ефективніше буде взяти два менш потужних обігрівача замість одного більш потужнішого для рівномірного опалення приміщення.
Як давно ви працюєте і що, якщо панель зламається?
Панелі TermoPlaza виробляються з 2009 року. Перед виходом у продаж, кожна панель проходить тестування відділом технічного контролю, тим самим запобігаючи випуск бракованих панелей ще на стадії виробництва. Властивості кожної панелі перевірені і відповідають опису, так що Ви можете на 100% бути впевнені в тому, що до вас приїде повністю робоча панель. До кожного обігрівача йде технічний паспорт, інструкція з експлуатації та гарантійний талон на 3 роки. Але якщо все ж будуть якісь несправності, ми надішлемо нову панель в замін на ту, що у Вас.
Яка різниця між керамічними панелями і TermoPlaza?
У 2011 році ми так само виготовляли керамічні панелі, так як це був тренд. Але по своїх теплотехнічних властивостях вони були мало ефективні, так як кераміка є матеріалом високої щільності і поглинає в себе тепло, що випромінюється інфрачервоними променями. В наслідок чого - прогрів приміщення погіршувався. Також панелі мали велику вагу, це впливало на складність транспортування і була відсутня можливість монтувати в них ніжки, тому були тільки настінні кріплення та спеціальні підлогові кріплення які продавалися окремо. У 2013 році ми припинили виробництво кераміки, і сфокусували увагу на металевому корпусі який мав ряд переваг, а саме: невелика вага, велика теплопровідність інфрачервоного тепла, покращилася конвекція і з'явилася можливість в комплект поставки додати ніжки.
Чи зможу я сама встановити і підключити панелі?
Встановлення такої системи опалення можна зробити самостійно. Система не потребує сервісного обслуговування, не потрібні радіатори, труби, котли, складний і дорогий монтаж, перепланування, спеціальні дозволи або погодження. Не обов'язково панелі TermoPlaza монтувати на стіну, хоча ми передбачили чотири отвори для монтажу на задній стороні обігрівача. Використовуючи ніжки, які йдуть в комплекті, розмістіть обігрівач в зручному місці. Для увімкнення досить просто вставити в розетку. Завдяки кімнатному терморегулятору, в кожній кімнаті виставляється індивідуальний комфортний температурний режим.
Як можна замовити панелі TermoPlaza? Які існують способи оплати та доставки замовлення?
Замовити продукцію "ТермоПлаза" можна заповнивши форму замовлення на нашому сайті, сайтах партнерів або зателефонувавши за вказаними телефонами. Форма оплати будь-яка: рахунок-фактура, оплата на карту, наложений платіж, готівкова оплата в пункті самовивозу. Доставка здійснюється кур'єрською службою "Нова Пошта" по Україні безкоштовно протягом 1-2 днів.
Ваші панелі будуть працювати при перепадах напруги мережі?
Панелі TermoPlaza працюють при різній напрузі. Потужність панелі видається пропорційно напрузі в мережі. Панелі не перегорять, оскільки в них є вбудовані запобіжники.