1. ТермоПлаза /
  2. Журнал /
  3. Порівняння ТермоПлаза з керамічними обігрівачами Порівняння ТермоПлаза з керамічними обігрівачами

Яка різниця між керамічними обігрівачами і ТермоПлаза?

Як правильно підібрати обігрівач Яка різниця між керамічними обігрівачами і ТермоПлаза Хотіли знати яка різниця між ТермоПлаза і керамічними обігрівачами? Ознайомтеся з цією статтею і у Вас не залишиться питань.
Зображення яка різниця між керамічними обігрівачами і ТермоПлаза Яка різниця між керамічними обігрівачами і ТермоПлаза Зображення яка різниця між керамічними обігрівачами і ТермоПлаза.

Обігрівачі - це найбільш затребувана продукція на сучасному ринку. І це не дивно, адже вони є відмінною інвестицією на багато років. З їх допомогою ви зможете з легкістю підтримувати оптимальну температуру в приміщенні, при цьому не витрачаючи на це великі гроші. Варто також сказати про те, що подібні агрегати є простими і комфортними в установці, при цьому відрізняються тривалим експлуатаційним терміном.

Особливою популярністю і затребуваністю на сучасному ринку користуються інноваційні та ефективні панелі ТермоПлаза. У чому ж полягає їх відмінність від керамічних?

Керамічні нагрівальні системи - випромінюючі панелі з кераміки, придатні для використання в житлових приміщеннях, в представницьких приміщеннях і офісах. Кронштейни в бічній рамі дозволяють розмістити їх тільки на стіні, при цьому не боячись за їхню безпеку. Кераміка прогрівається протягом тривалого часу, при цьому забираючи частину випромінюваного тепла, після виключення даний матеріал досить швидко остигає, в результаті чого кімната знову наповнюється холодним повітрям.

Системи TermoPlaza випромінюють інфрачервоні хвилі, параметри яких можна порівняти з довгохвильовим спектром сонячного випромінювання. Інфрачервоні промені позитивно впливають на організм людини. Вони глибоко розігрівають м'язову тканину і покращують самопочуття. Найефективніший обігрівач на основі інфрачервоного випромінювання практично відразу створює зону комфорту навіть в дуже холодній кімнаті. Залежно від розміру квартири ви можете вибрати найбільш підходящу модель Termo Plaza. Дані обігрівачі поставляються в комплекті з ніжками, тому ви з легкістю можете поставити їх на підлогу, не боячись за безпеку свого будинку. Установка пристроїв настільки проста, що це можна зробити без виклику фахівця. Економічні обігрівачі для особливих вимог. З їх допомогою ваш будинок буде теплим і затишним, ви забудете що таке вогкість і прохолода.

Конвектори ТермоПлаза і їх відмінності

Устаткування даного типу зробить ваш будинок не тільки світлим і теплим, але і максимально комфортним для життя. Завдяки спрямованому ефекту приміщення прогрівається рівномірно, не створюючи при цьому не прогрітих зон або різких температурних стрибків.

Перевага сучасних інфрачервоних обігрівачів Термо Плаза полягає в їх ефекті. Вони створюють комфортні умови на площі близько 25 м², не випромінюючи тепла в невживаному приміщенні. Завдяки цьому ви скоротите витрати на опалення будівлі, отримаєте додатковий простір в будинку і подбаєте про навколишнє середовище. Інфрачервоний обігрівач також є екологічним рішенням. Система на 100% електрична, тому вона не виділяє забруднюючих повітря речовин, небезпечних для навколишнього середовища і людей.

Обігрівачі ТермоПлаза

Вони забезпечують швидкий і рівномірний обігрів приміщення, не сушать повітря, не спалюють кисень і не викликають руху частинок пилу. Сучасні прилади з високим коефіцієнтом теплопередачі споживають набагато менше електроенергії, ніж традиційні обігрівачі. Система терморегуляції і таймер ще більше знижують енерговитрати. Ціна за одиницю не надто низька, але вона має високий рівень безпеки і може працювати без ремонту протягом десятиліть.

Якщо вас цікавить опалення ТермоПлаза, замовити ці пристрої ви з легкістю зможете на сайті нашого інтернет-магазину за оптимальною вартістю. Ми прагнемо до найсучасніших і інноваційних рішень, що виражається в чудових технічних параметрах і експлуатаційних властивостях наших систем опалення. Вся продукція сертифікована і відповідає найвищим стандартам якості. Тут ви знайдете все необхідне для обігріву вашого будинку за допомогою інноваційного методу, що використовує інфрачервоне випромінювання.

Моделі серії ТР :
TermoPlaza TP-270 TermoPlaza TP-270
270 Вт | до 7 м²

4195 грн

TermoPlaza TP-400 TermoPlaza TP-400
400 Вт | до 10 м²

5495 грн

TermoPlaza TP-550 TermoPlaza TP-550
550 Вт | до 14 м²

6795 грн

Termo Plaza TP-700 TermoPlaza TP-700
700 Вт | до 20м²

8095 грн

TermoPlaza TP-270DT TermoPlaza TP-270DT
270 Вт | до 7 м²

5695 грн

Моделі серії SТР :
TermoPlaza STP-270 TermoPlaza STP-270
270 Вт | до 7 м²

5795 грн

TermoPlaza STP-400 TermoPlaza STP-400
400 Вт | до 10 м²

7095 грн

TermoPlaza STP-550 TermoPlaza STP-550
550 Вт | до 14 м²

8395 грн

Termo Plaza STP-700 TermoPlaza STP-700
700 Вт | до 20м²

9695 грн

Termo Plaza STP-900 TermoPlaza STP-900
900 Вт | до 25м²

11895 грн

TermoPlaza TP-270DT TermoPlaza STP-270DT
270 Вт | до 7 м²

7295 грн